Про проект

Проект міжнародної технічної допомоги «Навчальні програми професійного зростання» здійснювався у 2013-2018рр. з метою передачі нових знань і навичок для покращення політичного, суспільного та економічного стану України, формування мереж професіоналів для поширення та застосування міжнародного досвіду в Україні.

Дізнатися більше

Програми

Проект "Навчальні програми професійного зростання" Агентства США з міжнародного розвитку, який виконувався у 2013-2018 рр. World Learning та Консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME), завершився. На цьому сайті представлено програми, що здійснювалися у рамках цього проекту, а також відомості про випускників програм, з якими зацікавлені можуть сконтактуватися. Наразі підтримується спілкування через сторінку проекту в мережі Facebook https://www.facebook.com/ParticipantTrainingProgram/ та через сторінку Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні https://www.facebook.com/116235541781226 Просимо також завітати на веб-сайт Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) http://ceume.org.ua , щоб дізнатися про нові проекти й ініціативи, до яких можете також долучитися.

Про програми проекту

Участь у Програмі дала поштовх до роздумів і до переоцінки своїх дій. Це не перший мій проект, але саме він став найбільш значимим. У професійному плані отримала багато нових знань, намагалась провести паралелі між діяльність установ і організацій в Україні і США, щоб зрозуміти, що нам потрібно змінити, що удосконалити і як, а що зберегти.
Надія Федірко,директор Іванківського районного ліцею, учасниця програма «Виховання громадянської свідомості молоді», США (2015)
Дискусії з журналістами-розслідувачами Чехії корисні для моєї професійної роботи, дуже насиченими та щирими стали зустрічі з громадськими діячами, які ділились своїм досвідом у боротьбі за прозорість фінансування політичних партій та проти корупції. Але найбільше все таки вразили зустрічі з чеськими сенаторами, які показали, що політику можна робити чесно.
Ольга Філіпова, завідувач відділу газети "Чорноморські новини", учасниця програми «Моніторинг фінансування політичних процесів для забезпечення їх прозорості та просування реформ», Чеська Республіка (2015)
Візит до Боснії та Герцеговини дозволив мені побачити Україну з іншого боку та ще більше почати цінувати все, що ми маємо, що створюємо, до чого прагнемо! В повному обсязі робота щодо примирення в Україні зможе розпочатись лише після припинення активних бойових дій, але починати закладати фундамент для побудови миру варто вже зараз.
Олександра Виноградова, старший фахівець відділу інноваційних програм Всеукраїнської благодійної організацій ""Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", учасниця програми «Створення умов толерантності, налагодження діалогу та посилення єдності між регіонами України», Боснія та Герцеговина (2015)
Ця конференція, зокрема, і суспільний діалог про проблеми і шляхи забезпечення якості освіти в Україні в цілому, є надзвичайно актуальними у час економічних і політичних криз, викликів та перетворень. Розуміння необхідності надання високоякісних освітніх послуг на всіх рівнях – середньої школи, вищої, позашкільної, післядипломної – широким колом фахівців та громадськістю дає надію на реальні позитивні зміни…
Олена Кагляк, старша викладачка Університету економіки та права «Крок», учасниця науково-практичної конференції “Забезпечення якості освіти в Україні» (2015)