Enter
Поради щодо подання документів

Необхідно виконати такі кроки:

1. Зареєструватися на сайті www.ptp.ceume.org.ua
2. Заповнити он-лайн версію анкети.
3. Під час заповнення анкети ввести правильні контактні дані двох людей, які можуть надати кандидату рекомендацію. На їхню поштову адресу надійде посилання на електронну форму, яку рекомендодавці мають заповнити. Кандидат повинен прослідкувати, щоб рекомендодавці вчасно заповнили форму.
4.Після заповнення анкети роздрукувати і підписати документи що найдуть на вашу електронну пошту:

  • анкету учасника (з фотографією);
  • засвідчення учасника;
  • згоду на збір і обробку персональних даних;
  • *заяву до МВС (*тільки для американських програм);

5.Надіслати роздруковані і підписані документи до офісу проекту (дата відправлення документів – не пізніше кінцевого терміну подання анкет). Комплект документів подавати надсилати в окремому прозорому файлі.

Підготовлений комплект документів необхідно відправити рекомендованою чи кур’єрською поштою або доставити безпосередньо в офіс програми до вказаного в оголошенні терміну за адресою:
Проект «Навчальні програми професійного зростання»
Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME)
вул. Еспланадна, 28, оф. 7, м.Київ, 01001
(станція метро «Палац спорту»)
контактні телефони: (044) 246 7205, 246 7208, 246 7213

(Увага: Ми не приймаємо аплікаційні форми, відправлені як цінні відправлення чи бандеролі!)

Поради щодо заповнення анкети

БУДЬ ЛАСКА, СПОЧАТКУ УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ВСЮ АНКЕТУ.

1. Відповідні поля анкети необхідно заповнювати українською на англійською мовою як зазначено у підсказках. Анкету можна заповнювати українською або російською мовою.

2. Будь ласка, не використовуйте скорочень та абревіатур, подавайте лише повні назви.

3. Не забувайте вказувати поштові індекси. Всі телефони мають бути з телефонними кодами міст для стаціонарних телефонів і з кодами операторів мобільного зв‘язку для мобільних.

4. Подавайте дуже конкретну та стислу інформацію. Будь ласка, надайте відповіді на всі запитання даної анкети. Ваші відповіді допоможуть краще підготувати програму стажування. Будь ласка, намагайтесь не перевищувати запропонованої кількості рядків для відповіді. У відповідях важливими є змістовність та конкретика, а не великий обсяг.

5. Для участі у проекті «Навчальні програми професійного зростання» необхідно мати дві рекомендації від людей, які знайомі з вашими професійними та особистими якостями. Одна має бути від керівника організації (чи безпосереднього керівника кандидата), а друга – від колеги чи партнера, який обіймає посаду не нижчу, ніж той, кого рекомендують. Якщо для участі в програмі документи подає керівник організації, то рекомендацію може надати керівник партнерської організації чи керівник іншого вищого органу організації/установи.
Рекомендації від родичів та підлеглих не приймаються.

Якщо рекомендодавець не отримав автоматично надісланого запиту, який формується при реєстрації вашої анкети, ви можете змінити дані рекомендодавця або вказати нового в особистому кабінеті на сайті.

6. Якщо кандидат є приватним підприємцем він/вона має додати копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (замість довідки з місця роботи).

7. Подання невірної інформації в анкеті та під час співбесіди автоматично дискваліфікує кандидата і не дає можливості у подальшому брати участь у проекті «Навчальні програми професійного зростання».